Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

4 найкращі фільми з молодою Анджеліною Джолі

04 червня 2022

Упродовж усієї своєї кар’єри Анджеліна Джолі завжди обирала проєкти, які охоплювали різноманітні жанри: від бойовиків до зворушливих драм. За свою акторську роботу вона отримала «Оскар» і була номінована на вісім премій «Золотий глобус». Анджеліні Джолі лише 47 років, але її з упевненістю можна назвати легендою та іконою.

«Хакери», 1995
Анджеліна Джолі в фільмі «Хакери», 1995Анджеліна Джолі у фільмі «Хакери», 1995

«Хакери» — це ідеальна інкапсуляція одержимості Інтернетом та всіма кібернетичними засобами в 1990-х. Сюжет розповідає про групу підлітків-хакерів, які здатні зруйнувати корпорації та уряди. Насправді «Хакери» — не найкращий фільм у світі. Але його шанувальники возвели його в культ, і впевнена гра Анджеліни Джолі є однією з причин, чому цю стрічку так люблять. 

«Джіа», 1998
Анджеліна Джолі в фільмі «Джіа», 1998Анджеліна Джолі в фільмі «Джіа», 1998

У фільмі «Джіа» Анджеліна Джолі грає головну роль й зображує модель Джіу Каранджі. Сюжет стрічки побудований на реальній історії злету та падіння відомої моделі наприкінці 1970-х і початку 1980-х років. «Джіа» дотримується класичного байопічного формату, слідує хроніці стрімкого підйому головної героїні до слави, а потім її наркоманії, що призводить до краху кар’єри та її трагічної смерті.

«Перерване життя», 1999
Анджеліна Джолі в фільмі «Перерване життя», 1999Анджеліна Джолі в фільмі «Перерване життя», 1999

Сюжет фільму «Перерване життя» заснований на спогадах дівчини, яка перебуває в психіатричній лікарні. Але ця дівчина не Анджеліна Джолі, а Вайнона Райдер. Попри те, що Анджеліна Джолі виконує не головну роль — у неї найцікавіший персонаж у фільмі. Джолі отримала «Оскар» за найкращу жіночу роль другого плану за роль соціопатичної Лізи, бунтівної й чесної провокаторки, яка постійно діймає персонал та інших пацієнтів.

«Спокуса», 2001
Анджеліна Джолі та Антоніо Бандерас в фільмі «Спокуса», 2001Анджеліна Джолі та Антоніо Бандерас в фільмі «Спокуса», 2001

Двоє неймовірно красивих людей, напружена атмосфера, еротичні гострі відчуття та високі емоції — усе це робить фільм «Спокуса» неповторним. Дія стрічки розгортається на Кубі кінця 19-го століття, а Антоніо Бандерас у ролі Луїса, багатого купця. Джолі грає дволику спокусницю, на ім'я Джулія. Вони шалено закохуються, хоча виявляється, що Джулія зовсім не та, за кого себе видає.

Читайте також:

Анджеліна Джолі · кино ·

Ще в розділі CINEMA

Популярне