RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Художниця Маша Шубіна — про участь у проєкті Futurespective

02 серпня 2021

30 липня в Центрі сучасного мистецтва М17 відкрилася виставка «Futurespective: майбутнє очима українських художників». Це масштабний артпроєкт журналу Vogue UA, що демонструє погляд 30 українських художників на тему майбутнього. Проєкт можна побачити на сторінках нашого колекційного артномера; виставка за його мотивами триватиме в М17 упродовж серпня. Ми зазирнули за лаштунки створення однієї з робіт — художниці Маші Шубіної.

Для виставки Vogue UA Маша Шубіна створила масштабне полотно розміром 2,5 на 2 метри. Робота Looking Forward, із серії Self identification, продовжує лінію автопортретів художниці, які вона створює багато років.

«Мені дуже хотілося створити великоформатне полотно, заміритися на це — щоб довести до абсурду момент абстракції. Про що ця робота? Напевно, про колір, про фактуру...»

Виставка «Futurespective: майбутнє очима українських художників» триватиме в Центрі сучасного мистецтва М17 до 5 вересня.

выставка ·

Ще в розділі Арт

Популярне