Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Десять шматків: мило, яке прикрасить будь-який інтер'єр

20 серпня 2019

Сьогодні мило знову стає популярним. Чому? Причин безліч.

Мило – це категорія "вічні цінності", один з найстаріших б'юті-продуктів: ним користувалися шумери і вавилоняни (2800 років тому), а рецепти мила Месопотамії збереглися на глиняних табличках. Мило то піддають анафемі (пригадаймо мантру про рН 5.5), то підносять на п'єдестал. Сьогодні мило знову в моді – разом з органічною косметикою, кав'ярнями третьої хвилі і гіпстерськими стартапами. Але не тільки в хайпі справа: у нової популярності мила є і ековідповідальне підґрунтя. Так, зовсім недавно студентка Сент-Мартінса Мі Жу придумала колекцію засобів для ванни, випущену в упаковках з твердого мила Soapack, що утилізуються без залишку. А щоб вміст не контактував з упаковкою, пляшки зсередини заливають тонким шаром бджолиного воску.

https://www.mizhoudesign.com/

Сьогодні брусок мила може коштувати більше ста фунтів – наприклад, Le Savon Lune Illuminating Hydration Bar, Argentum Apothecary. Воно збагачене антибактеріальними і протизапальними інгредієнтами, включає древній вулканічний попіл і глинистий мінерал бентоніт, має властивість очищувати і оздоровлювати шкіру. Чорне мило для вмивання Erno Laszlo коштує близько $60, включає глину чорного моря і вугілля, вирівнює текстуру шкіри, звужує пори. Мило можна купити в комплекті з мармуровою підставкою (Senteurs d'Orient) або мильницею (Hermes). Ним можна напахнити шкіру (Floris, Sisley, Oribe) і створити пишну дрібнодисперсну піну (Claus Porto, Diptyque). І врешті-решт, мило красиво доповнює інтер'єр ванни. 
 

Мило Eau Des Sens Soap, Diptyque
Мило Eau de Campagne, Sisley
Мило Le Savon Lune Illuminating Hydration Bar, Argentum Apothecary
Мило Citron Verbena, Claus Porto
Мило Orange Blossom Ma'amoul Soap з мармуровою підставкою, Senteurs D'orient
Мило Côte d'Azur, Oribe
Мило Juju Ba, Drunk Elephant
Мило з ароматом Eau D'Orange Verte, Hermes
Парфумоване мило Stephanotis Luxury Soap, Floris
Мило для вмивання, Erno Laszlo

тренд ·

Ще в розділі Догляд за тілом

Популярне