RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Тренд для сміливих: театральні брови

05 червня 2020

Коли на весняно-літніх подіумах з’явилися театральні брови, це здавалося грою. Хто б міг подумати, що їх захочеться приміряти в реальному житті.

Haider Ackermann

Коли обличчя приховані під маскою, а брак вражень, візуальних зокрема, позначається на настрої, театральні брови можуть стати тим артелементом, який пожвавлює образ і додає до нього іронії.

Yohji Yamamoto

На показі Marc Jacobs панував дух 60-х, і щоб підтримати його макіяжем, візажистка Пет Макграт створила образи з віями Твіггі й незвичними бровами. На шоу Haider Ackermann моделям продовжили брови до абсурдної довжини (проте від макіяжу було неможливо відвернути погляду), а в Yohji Yamamoto брови моделей підкреслили олівцевими лініями в дусі 1920-х. Подивимося, як цю ідею «пограти з бровами» втілюють візажисти модних показів. Спойлер: серед них — Prada і Mugler.

брови 2020 фото
брови 2020 фото
брови 2020 фото
брови 2020 фото
брови 2020 фото
брови 2020 фото
брови 2020 фото
брови 2020 фото
брови 2020 фото
брови 2020 фото
брови 2020 фото

Нехай для досягнення театрального ефекту іноді доводиться вживати радикальних заходів — наприклад, зробити світлішими брови або наклеїти на них низку штучних вій, як на показі Gucci, це може стати незабутнім досвідом, особливо якщо влаштувати вечірку в Zoom або фотосесію через Face Time.

Gucci

Зрештою, як каже Ніколя Деженн, креативний директор з макіяжу Givenchy, макіяж — це всього лише гра.

тенденции весна-лето 2020 ·

Ще в розділі Makeup

Популярне