VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRD PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві відкрився корнер Zielinski & Rozen у київському ЦУМі

18 грудня 2020

У київському ЦУМі відкрився корнер ізраїльського бренду Zielinski & Rozen. Марка вперше представлена ​​в Україні.

«З кожним вдихом почуватися собою» — кредо бренду, у якому все побудовано на любові до мистецтва парфумерії, традиціях ручного ремесла й натуральних, вабливих ароматах природи. Історія Zielinski & Rozen починається в провулках старого Яффо в 1905 році. Сто років тому в Україні відкрився перший шоурум бренду й онлайн-магазин. Це сімейна марка, яку очолює Ерез Зелінські Розен, який завдяки випадку знайшов зошит зі старовинними рецептами свого прадіда, написаними польською мовою.

«Аромат відкриває і ті грані, які ми, можливо, раніше в собі не помічали. Важливий кожен інгредієнт», — каже Ерез. Аромати-враження подібні до парфумерних ескізів з різних куточків світу та розповідають історію життя самого Ереза, подій, місць і людей, з якими він зустрічався.

Аромати можна нашаровувати; вони не схожі один на одного. «Їх хочеться щоразу пізнавати заново, граючи з образами й стилями, вибираючи настрій дня, — кажуть представники бренду. — Кожен флакон, підписаний вручну, відрізняється від однопрізвищного, який стоїть по сусідству. У світі не можна знайти другого подібного флакона й навіть аромату. Незмінний лише головний герой Zielinski & Rozen — це ви».

В асортименті бренду представлені парфуми, креми для тіла й обличчя, гель для душу, шампунь, олійка для тіла, свічки, дифузори для дому, сіль для ванни. Інтер’єр корнеру робила студія Сергія Махна.

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне