Б'юті події грудня: нові засоби, б'юті-бренди та наукові відкриття

29 грудня 2017

Фільм про Юбер де Живанши, нові обличчя Dior і Givenchy, дебют японського бренду з українським корінням, приїзд зірки мануальних skincare-технік Поліни Лайтер, перша за 10 років зустріч преси з Top Cosmetics, дистриб'ютором легендарної марки Christina. Б'юті-редактор Vogue Альона Пономаренко розповідає про найважливіші б'юті-події грудня.

Кара Делевінь - обличчя Capture Totale Dior
Кара Делевинь - лицо Capture Totale, Dior
Нова посланниця Givenchy

Лу де Лааж, французька актриса театру і кіно, стала обличчям Live Irresistible. Вийде нова версія аромату, Blossom Crush. Запашна, п'янка, сформована навколо троянд, півонії, мускусу і бобів тонка, вона з'явиться вже навесні. Ми зустрілися з Лу в Парижі, окрім того, я познайомилася з парфумером Домініком Ропійоном, які вдвох працювали над композицією. Всі подробиці вийдуть в найближчих номерах Vogue UA.

Лу де Лааж, лицо Live Irresistible, Givenchy
10 років Top Cosmetics

Top Cosmetics - один з найбільших операторів українського ринку краси. При цьому не можна сказати, що ім'я компанії на слуху. Принаймні, у глянцевих виданнях - точно. Все змінилося, коли Ксенія Тюрікова очолила піар-команду Top Cosmetics. Насамперед журналістів покликали на передноворічний бранч, де розповіли про портфелі марок, який холдинг везе в Україну. Воно вражає: ізраїльський етичний бренд CHRISTINA, з яким працюють професійні косметологи, грузинський бренд APTOS, який випускає нитки для нехірургічної підтяжки, іспанська esoline, люксембурзький Pluryal, японський Laenneс, а також бренд професійної декоративної косметики Graftobian HD Make Up.

Ксения Лапина, соучредитель Top Cosmetics
Ксения Тюрикова

Японський бренд з українським корінням

Марку Boosh.Boosh заснувала Наталія Дяченко, фармацевт-технолог за освітою, з чоловіком Костянтином. Формули розробляють в Японії, а все інше - комунікацію зі споживачами, дизайн упаковок, назви, філософію - в Україні. Засоби лаконічні, зрозумілі, фотогенічні - ідеальні для Instagram. Поки їх шість: зволожуюча сироватка на основі гіалуронової кислоти і алое Just Add Some Magic, відновлювальна сироватка на основі сквалану і масел Be Mine Serum, живильний крем-бальзам Almighty Nourishing Balm. І три тканинних маски, які рятують після вечірки, робочого тижня або перельоту. Редакція Vogue вже приступила до тестування.

Tywok Bag, традиционный японский ланч-пакет, в котором можно заказать доставку
Питательный крем-бальзам Almighty Nourishing Balm, Boosh.Boosh
Восстанавливающая сыворотка на основе сквалана и масел Be Mine Serum, Boosh.Boosh
Увлажняющая сыворотка на основе гиалуроновой кислоты и алоэ Just Add Some Magic, Boosh.Boosh
Тканевая маска Dat's Your Afterparty Mask, Boosh.Boosh
Тканевая маска Even Hardworkers Need This Mask, Boosh.Boosh
Тканевая маска To The Moon and Back, Boosh.Boosh

Космецевтика для волосся La Sionne

В Україну приїхали засоби японської омолоджувальної космецевтичної марки для волосся La Sionne, які випускаються в форматі квазідраг - "майже ліки". Засоби придумані для догляду не тільки за волоссям, але і за шкірою голови. Заявлено, що вони додають об'єму, борються з тоншанням і випадінням волосся, попереджають появу сивини. У лінійці 4 засоби: pre-wash сироватка для шкіри голови, шампунь і кондиціонер з текстурою маски, а також сироватка проти випадіння волосся, яку можна наносити в будь-який час, на сухе і вологе волосся, в перервах між миттям і відразу після нього.

Нішові аромати Les Liquides Imaginaires

До Києва завітали засновники паризького бренду нішової парфумерії Les Liquides Imaginaires. Привезли нове творіння - Fleuve Tendre. Він є, як на мене, свіжим, акватичним, м'ятним (нетиповим для "ніші"). "Ми створювали ольфакторну історію про те, як пара зустрічається на березі моря, а потім вони переховуються в печері, щоб повністю віддатися пристрасті", - розповідають Філіп Ді Мео і Давид Фроссар. У цей момент я підношу зап'ястя до носа - і відчуваю нюховий шок. Свіжий легковажний ще 15 хвилин тому аромат став по-тваринному сексуальним. Зім'яті простирадла, піт на лобі, розпалена шкіра. І багато абсолютно тваринного мускусу. Метаморфоза у дусі оптичних ілюзій Гаррі Гудіні.

Візит Поліни Лайтер

Поліна Лайтер живе в Ізраїлі і придумує супер-методики ручного масажу. «Косметологія розвивається, і ми вже далеко просунулися в корекції естетичних деформацій ботулотоксином, філлерами, нитками, апаратами, операціями, але ... На жаль, сьогодні косметологи майже не враховують, чому утворюються зморшки, складки і так далі", - каже Поліна. вона часто відправляє пацієнтів до ортодонтів і ортопедів, а також виправляє наслідки невдалої пластики і косметологічних процедур. у Києві косметолог навчала колег, так що десять тих, які склали іспит, фахівців залишаться працювати в Україні.

Читайте також: 

Б'юті-події листопада: нові аромати, б'юті-бренди і наукові відкриття

Косметология ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне