Дженніфер Лопес і Бен Аффлек одружилися

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек офіційно одружилися. Таємна церемонія закоханих відбулася в Лас-Вегасі на цих вихідних, як повідомляє видання People. Стало відомо, що 16 липня зірки отримали свідоцтво про шлюб в окрузі Кларк, штат Невада. У документі вказані їхні справжні та повні імена: Бенджамін Геза Аффлек і Дженніфер Лінн Лопес.

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес

Про власне церемонію, яка відбулася в цю суботу, мало що відомо, однак вдалося знайти перші знімки з приватних урочистостей. "Весілля було супермаленьке, — розповіли інсайдери People. — Там були мама й діти [Дженніфер]. Вони просто хотіли одружитися, тож одружилися". Згідно з документами, отриманими Los Angeles Times, Лопес також планує юридично змінити своє ім’я на Дженніфер Аффлек.

Пара заручилася ще у квітні цього року, а про свої стосунки оголосила в травні 2021 року, відновивши роман через 19 років. Нагадаємо, що зірки познайомилися під час знімання фільму "Джильї" у 2001 році й були заручені наприкінці 2002 року. Зрештою вони розлучилися у 2004 році й назвали причиною розриву надмірну увагу ЗМІ. Нині пара вирішила не афішувати власного весілля, адже саме публічність завадила їм бути разом у минулому.

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес

"Мені так пощастило, я щаслива й пишаюся бути з ним, — сказала Лопес про Аффлека на початку цього року. — Це прекрасна історія кохання, адже ми отримали другий шанс… Я почуваюся дуже щасливою і тішуся, що перебуваю у щасливих і повних стосунках, і я хочу зробити все можливе, щоб захистити їх та зберегти в безпеці".

За матеріалами: vogue.co.uk

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.