17 ефектних виходів супермоделей у весільних образах

Побачити супермодель на подіумі може стати захопливим досвідом, не кажучи вже про супермодель у ролі нареченої. Карл Лагерфельд, як відомо, завершував свої покази Chanel кутюрними образами, які носили Клаудія Шиффер, Алек Век і Девон Аокі. Його наступниця, Віржині Віар, продовжила традицію модного Дому й обрала Джилл Кортлев та Вітторію Черетті як наречених для кутюрних шоу осінь-зима 2022/2023 та осінь-зима 2019/2020. У 1990-х Джанні Версаче запросив своїх улюблених супермоделей і муз, щоб вони з’явилися в ролі наречених на подіумі. Так, Наомі Кемпбелл продемонструвала блискучу мінісукню на показі осінь-зима 1997/1998 року, а Кейт Мосс одягла сліпучий образ на закритті сезону осінь-зима 1995/1996.

Джил Кортлев на шоу Chanel Couture осінь-зима 2022/2023

Як одна з найпопулярніших моделей на сьогодні, Белла Гадід кілька разів була нареченою в останні сезони. Супермодель з’явилася в образі нареченої на показі Andreas Kronthaler for Vivienne Westwood осінь-зима 2020/2021, який згодом став вірусним, а на недавньому шоу Versace весна-літо 2023 вона була одягнена у фіолетову сукню. Vogue.ua зібрав найкращі весільні виходи супермоделей на подіумі.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.