До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Андрій Єрмак запросив Дженніфер Лопес та Бена Аффлека до України

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів онлайн-зустріч із голлівудським актором Беном Аффлеком. До розмови приєдналася й Дженніфер Лопес.

Фото: Офіс Президента

Офіс Президента повідомляє, що Андрій Єрмак запросив американську співачку Дженніфер Лопес та її чоловіка Бена Аффлека за можливості відвідати Україну. Єрмак подякував Аффлеку за підтримку нашої держави та закликав не втрачати інтересу до війни в Україні. Також вони обговорили шляхи для ще більшої підтримки країни та її громадян.

Реклама

"Керівник Офісу глави держави наголосив, що сьогодні надзвичайно важливо зберігати високий рівень уваги всього світу до того, що відбувається в нашій країні. Зокрема, цьому можуть сприяти відомі особистості, які досягли успіху завдяки своєму таланту і популярні в усіх частинах світу", – зазначили в ОП.

У розмові також взяла участь Дженніфер Лопес, з якою Аффлек одружився у 2022 році. Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський спілкувався й з іншими голлівудськими зірками, зокрема, Беном Стіллером, Шоном Пенном, Лієвом Шрайбером, Анджеліною Джолі та Джессікою Честейн.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.