13 рідкісних світлин молодого Мухаммеда Алі

17 січня 1942 року народився Кассіус Марселлус Клей-молодший, більше відомий світу як Мухаммед Алі, американський професійний боксер і громадський діяч.

Мухаммед Алі був титаном серед титанів, одним з найвидатніших боксерів в історії. Він був першим, хто виграв чемпіонат світу в суперважкій вазі тричі і 19 разів успішно захистив це звання. Важко коротко передати, що саме Алі значив для боксу. Або для громадськості. Або для світу. Він був відомий своєю соціальною позицією, підтримкою Black Pride і відмовою від призову в армію США під час війни у ​​В'єтнамі. Він наочно демонстрував, що можна люто відстоювати свої переконання, попри все. І в довершення до всього, Алі робив все це з чуттям, витонченістю і безпомилковим почуттям моралі, які супроводжували його до останнього. У день народження спортсмена Vogue Man Ukraine згадує його рідкісні світлини.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.