Найкращі штани карго сезону осінь-зима 2021/2022

Штани карго, що здобули популярність у 1990-х, як і раніше є невіддільною частиною чоловічого гардероба. Від широких стильних моделей до функціональних — це найпрактичніші штани, які можуть з’явитися у вашому модному арсеналі.

Штани карго — це по суті будь-які штани з додатковими кишенями, крім двох стандартних бічних і двох задніх. Зазвичай на таких моделях нашивають дві великі кишені десь збоку в зоні ніг. Через військове походження спершу вони являли собою штани вільнішого крою, у яких було б комфортно перебувати в польових умовах. Утім деякі скептики ставлять під сумнів привабливість таких штанів, особливо коли їхні кишені набиті речами, та ніхто не може заперечувати, що одяг з додатковими кишенями надзвичайно функціональний.

У нашому огляді ми зібрали різні за стилем штани — від утилітарних до невимушених сучасних моделей — які неодмінно стануть в пригоді вам цієї осені.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.