19 рідкісних фото молодого короля Чарльза III

Король Чарльз III став найстаршим монархом в історії Великої Британії. Він зійшов на престол після смерті королеви Єлизавети II, а його офіційна коронація відбудеться 6 травня 2023 року. Яким правителем буде Чарльз III? Його піддані — покоління молодих британців, які скептично ставляться до нього як до короля та дедалі більше сумніваються щодо доцільності монархії. Наразі складно передбачити, яке майбутнє чекає на Сполучене Королівство в еру Чарльза III. Однак упродовж останніх десятиліть у ролі принца Уельського йому вдалося здобути прихильність своєю діяльністю, зокрема заснуванням The Prince's Trust — молодіжної благодійної організації, яка допомагає молодим людям віком від 11 до 30 років працевлаштуватися або здобути освіту.

У цьому матеріалі Vogue UA згадує 19 унікальних фото молодого Чарльза, які зроблено задовго до того, як він став сувереном Великої Британії.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.