UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Як автомобільні гіганти підтримують Україну

20 марта 2022

Продовжуємо розповідати, як світові бренди та зірки підтримують Україну під час війни. Автомобільні гіганти також не залишились осторонь: Porshe, Volvo, Mazda та інші висловлюють свою підтримку та допомагають фінансово.

Porshe

Бренд Porsche з початку березня призупинив постачання автомобілів у росію та надав фінансову підтримку Україні в розмірі 1 мільйон євро. Офіційний імпортер автомобілів Porsche в Україні, компанія "Віннер Імпортс Україна, Лтд" теж перерахувала на спецрахунок НБУ 12 мільйонів гривень на підтримку ЗСУ, а також по 150 000 гривень у "Повернись живим" та міжнародні благодійні фонди "Домики" та "Карітас".

Volvo

Volvo Cars надали фінансову допомогу у розмірі понад 1 мільйон доларів (10 000 000 шведських крон) через Фонд "Врятуймо дітей" та UNICEF у Швеції. Дилерські центри продовжують надавати послуги в тих регіонах, де це можливо. З 25 лютого центр у Дніпрі безоплатно обслуговує автомобілі для потреб міста та його захисту.

BMW

Компанія BMW Україна передали три мотоцикли BMW Motorrad у перший добровольчий мобільний шпиталь - це дозволило водям швидше доставляти необхідні медичні засоби у важкодоступну місцевість та евакуювати легкопоранених людей.

Hyundai

Виробництво продукції Hyundai Motor на заводі у Санкт-Петербурзі призупинено ще у перші дні війни. Також компанія призупинила постачання готової продукції та компонентів у росію. Hyundai Motor Group та Hyundai Motor Company передали Міжнародному Комітету Червоного Хреста 1 млн та 500 тис. доларів відповідно. 

Ford

До ЗСУ та Територіальної Оборони відправлено 18 автомобілів різних брендів Winner, офіційного представника Ford в Україні, які допомагатимуть воїнам і наближатимуть перемогу України.

Mazda

Mazda Motor Corporation припинила продаж автомобілів та постачання автозапчастин до росії. Компанія перерахувала 1 млн євро Агентству ООН у справах біженців, що надає гуманітарну допомогу постраждалому населенню в Україні та країнах регіону.

Skoda

Open Mind Fund – благодійна організація, створена засновниками компанії "Єврокар", офіційним дистриб’ютором автомобілів ŠKODA в Україні. Фонд допомагає мешканцям України, що постраждали від війни: доправляє вантажі з Європи як автомобільним, так і залізничним транспортом, і спрямовує далі у найбільш постраждалі регіони.

 

Еще в разделе CARS

Популярное