До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Українська асоціація футболу та АВТ Баварія оголосили про початок співробітництва

Компанія АВТ Баварія, офіційний представник BMW Group та офіційний імпортер автомобілів Aston Martin, Alpina, INEOS в Україні та Українська асоціація футболу оголосили про старт чотирирічного партнерства. Окрім організаційної та маркетингової співпраці, які, безумовно, важливі в економічній ефективності кожного бізнесу, ключовим аспектом цього партнерства стає соціальна складова. Тож співпраця АВТ Баварія та Української асоціації футболу дозволить вирішити логістичні питання в підготовці національної збірної команди України до відповідальних матчів, а також — реалізувати низку соціальних ініціатив, які сприятимуть залученню коштів на благодійність та підтримку України на шляху до перемоги.

Реклама

Ерік Бернінг, генеральний директор АВТ Баварія, висловив радість з приводу цього партнерства: "Для нашої компанії велика честь підтримати українських футболістів напередодні Євро-2024, коли ми всі вболіватимемо за їхні перемоги на футбольних полях Німеччини. Ми віримо в силу спорту та натхнення, яке він приносить. Національна збірна команда України з футболу — це символ єдності та надії для всієї країни, і ми раді сприяти їхнім успіхам, забезпечуючи найкращі умови для пересування".

Андрій Шевченко, президент Української асоціації футболу, також прокоментував нове партнерство: "Співпраця з компанією АВТ Баварія є важливим кроком для команди УАФ, що прагне до надійного та прозорого партнерства. Серед партнерів автомобільного сегмента саме бренд BMW зарекомендував себе як відповідальний бізнес з проукраїнською позицією. Адже від початку повномасштабної війни, залишивши ринок країни-агресора, АВТ Баварія в співпраці з United24 спрямувала значну суму коштів на потреби України. Ми вдячні АВТ Баварія за їхню підтримку та віру в український футбол — і впевнені, що разом зможемо сприяти в досягненні найбільших перемог нашої країни!"

Партнерство між Українською асоціацією футболу та компанією АВТ Баварія є свідченням міцних зв'язків між бізнесом та спортом в Україні. Завдяки підтримці АВТ Баварія Українська збірна з футболу зможе користуватися сучасними та надійними автомобілями BMW, що забезпечить максимальний комфорт і безпеку подорожей команди.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.