Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Широкі штани — річ, що має бути в будь-якому гардеробі

26 июля 2022

На перший погляд, широкі штани можуть видатися геть непрактичною річчю через об’ємність та кількість використаного матеріалу. Однак вони компенсують брак практичності тим, що додають будь-якому вбранню стильної невимушеності й безтурботності. Широкі штани вирізняються характерною довжиною та силуетом, що розтікається тканиною навколо стоп і щиколоток. Притаманна таким штанам надмірність складок у подолі надає образу відчуття легкості, особливо, якщо носити їх з ледь помітними балетками, масивними кросівками чи елегантними босоніжками на взірець Зої Кравіц чи Белли Гадід.

Серед тих, хто очолює тренд та популяризує широкі штани, — дизайнери, які вподобали та обстоюють мішкуватий силует ледь не від першого дня кар’єри — Демна у Balenciaga, Емі Смілович у Tibi та покійний геній Вірджил Абло в Off-White. Нижче ми дібрали кілька чудових варіантів широких штанів, які ви можете носити як у спекотні літні дні, так і за прохолодної погоди восени й навіть узимку.

Proenza Schouler White Label
1 / 14Proenza Schouler White Label
Tibi
2 / 14Tibi
Anine Bing
3 / 14Anine Bing
Sablyn
4 / 14Sablyn
Ulla Johnson
5 / 14Ulla Johnson
Zara
6 / 14Zara
The Row
7 / 14The Row
Burberry
8 / 14Burberry
Co
9 / 14Co
Everlane
10 / 14Everlane
Martin Grant
11 / 14Martin Grant
Aya Muse
12 / 14Aya Muse
Loulou Studio
13 / 14Loulou Studio
Off-White
14 / 14Off-White

тренд ·

Еще в разделе TREND

Популярное