Streetstyle: футболка з принтом — головна альтернатива білим топам

Це, безсумнівно, одна з основ будь-якого гардероба. Біла футболка, яку ми вважали мінімалістичною, практичною та доступною, видозмінюється до початку нового модного сезону. Тепер на перший план виходять моделі з написами, графіті, зображеннями улюбленої групи чи образами персонажів з коміксів та мультфільмів — футболка з принтом ще не сказала свого останнього слова.

Підтримати мікротренд вирішили головні модні інфлюенсери та знакові фешн-персони. Алекса Чанг вибирає футболку в туристичному стилі з малюнком Гранд-Титона, гори на північному заході штату Вайомінг, а модель Міка Шнайдер робить ставку на психоделічні принти. Незалежно від того, чи хочете ви висловити позицію, чи показати одну зі своїх музичних пристрастей, можливості цього елемента гардероба безмежні.

Окрім очевидних білих футболок з принтами, варто також звернути увагу на яскраві моделі. Так, Палома Елсесер зробила вибір у бік трендового насичено-синього кольору. Носіть такі футболки з улюбленими джинсами, штанами-карго, максі та мініспідницями і навіть класичними костюмними штанами.

За матеріалами vogue.fr.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.