Задзеркалля: кутюрна колекція FROLOV осінь-зима 2023/2024

Український бренд FROLOV представив свою третю кутюрню колекцію. До нової лінійки осінь-зима 2023/2024 увійшло 10 образів, над якими працювали майстри, використовуючи авторські техніки бренду та вишивку кристалами. Центральним елементом колекції традиційно стало серце.

FROLOV
FROLOV

Кожен образ віддзеркалює персоналії, події та об’єкти, якими надихався дизайнер Іван Фролов під час роботи над колекцією. Перший образ, створений у співпраці з Oitoproducts, є особливим об’єктом. Це кутюрне дзеркало у формі серця з гострим кутом. Воно відображає людське тіло — найдосконаліший витвір мистецтва, вічне джерело любові, одержимості та натхнення FROLOV. Це єдиний елемент кутюрної колекції, яке можна придбати онлайн на сайтах frolov.fr та oitoproducts.com. Решту колекції можна замовити лише в ательє FROLOV.

FROLOV
FROLOV

FROLOV
FROLOV

FROLOV
FROLOV

У дзеркалі Іван Фролов пропонує побачити образи, натхнені королевою Франції Анною Київською, фігурами галицького барокового скульптора Йогана-Георга Пінзеля, символом Непорочного Серця Марії та міфічним "Серцем Океану". Серед них: бежева сукня з тафти з асиметричним корсетом та мереживними панчохами, боді з мережива з ефектом позолоти та ліпнини, золота сукня з королівським кейпом та з чорним мереживним серцем та повністю розшита кристалами сукня, яка повторює ефект серця, що пульсує. Також до лінійки увійшла сукня, вишита вручну білим кришталем зі сріблястим полум'яним серцем, а також весільна сукня з екстремально глибокими вирізами на стегнах у формі сердець. Усі образи з нової колекції дивіться у нашій галереї.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.