Український бренд Katimo представляє нову лінійку обʼєктів для дому

Український бренд Katimo представив нову лінійку Living — колекцію об’єктів для дому, що уособлює цілісне бачення естетики буття.

Головна мета лінійки — підкреслити цінність побуту та його естетичний потенціал. Врахувавши різноманіття домашніх митей, Katimo створили кераміку, декор, текстиль, меблі, освітлення, аксесуари для простору, а також домашній одяг та білизну. Дизайн усіх позицій об’єднаний ідеєю сталості та мінімалізму, а візуальна складова балансує між утилітарністю та ергономічністю.

Гармонійність асиметрії, скульптурність, простота — основа керамічних виробів. Виготовлені з якісної напівпорцеляни, предмети посуду легко поєднуються один з одним. Ваза Katimo Living стає новою знаковою формою, відтворюється у прикрасах та у візерунку на пледі. Перші меблі лінійки — це дубові табурети з фігурною ніжкою, які можна використовувати як стілець або столик. Окрім основної колекції, Katimo також займаються колабораціями з сучасними українськими митцями, щоб познайомити аудиторію з їхньою творчістю.

Надихаючись лініями жіночого тіла та концептом бездоганних природних форм, керамістка Sofika створила три різновиди ваз у пластичних обрисах. Переосмислені елементи картини Alone or Not та скетчу "Мир миром пироги з сиром" художниці Ірини Максименко оздобили декоративне покривало, серветки та скатертину з вареної бавовни. Крім того, в колекції доступні футуристичні, лаконічні лампи з унікальної екофрендлі суміші натуральних компонентів від бренду Clayp.

У дизайні домашнього одягу та білизни Katimo поєднали якість, комфорт і витонченість. Невагомі сукні, костюми, халати зшиті з преміальних тканин, які розроблялися європейськими мануфактурами для великих будинків моди. Лінія білизни Katimo Living охоплює комплекти для всіх випадків життя: делікатні та базові, створені з мережива, прозорої сітки чи шовковистого модалу.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.