Трипільський слід: колекція ELENAREVA весна-літо 2023

Нова колекція ELENAREVA досліджує один з найцікавіших періодів історії – стародавню культуру Трипілля, яка існувала на території сучасної України. Надихаючись цивілізацією, якій близько 7 тисяч років, дизайнерка Олена Рева помістила в центр колекції знаки та символи, сакральні для язичницьких вірувань трипільців.

Так, найвідоміший символ сонця та безперервності буття, який зустрічається на численних трипільських гончарних виробах, розробили разом із художницею Ліною Нечиполіною. Витончений принт червоного відтінку із зображенням нескінченного кола помістили на шовкові сорочки, брюки та спідниці кольору вершкового масла. Групу чорних речей із костюмної тканини доповнюють стародавні візерунки, вирізані лазером – так мінімалістичні скульптурні форми набувають нового вигляду і сенсу.

Культ жінки, поклоніння жіночій енергії та материнству, що існував у Трипільській культурі, знайшов відображення у колекції ELENAREVA у вигляді жіночних силуетів та делікатних акцентів в області бюста на шовкових сукнях та блузах. Характерні для бренду костюми-трійки в колекції SS'23 представлені в ніжно-блакитному та молочному кольорах. Центральну тему стародавньої мови знаків продовжують в аксесуарній лінії. Так на хустках з'являється принт – символ миру в трипільській культурі. А на лаконічних сережках та кулонах – орнаменти-обереги, знаки затишку та родинного тепла.

"Графічна мова у трипільський цивілізації — дуже потужна та наділена особливою суттю та енергетикою. Нам хотілося не просто показати цю стародавню духовну традицію, а й сфокусувати увагу на тому, що найважливіше в житті — сім'я, дім, мир та злагода — залишається таким навіть через тисячі років. А зв'язок поколінь та спадщина наших предків — це нескінченне джерело вивчення та натхнення", — описує колекцію Олена Рева.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.