До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Ризикові хлопці: Proenza Schouler осінь-зима 2018/2019

Лазаро Ернандес і Джек Маккалоу – дизайнери з власною точкою зору і навіть деяким почуттям безстрашності. Саме вони сприяли молодіжному руху в Нью-Йорку, ставши найяскравішими представниками нової американської моди і тепер, як і багато інших в індустрії, стикаються з важливими питаннями, перебувають на роздоріжжі, не розуміючи, як продовжувати розвивати свій бізнес.

Proenza Schouler осінь-зима 2018/2019

Маккалоу називає колекцію "новим типом еклектики", а Ернандес коментує її таким чином: "Трохи цього, трохи того. Трохи західного узбережжя, трохи Сходу, трохи Нью-Йорка в Парижі. В наші дні все перетворилося на глобальну спільноту, і нам потрібно було щось, що виглядало б як шматочки з усього світу".

Реклама
Proenza Schouler осінь-зима 2018/2019

Хтось сприйме результати творчості Proenza Schouler, як нео-хіппі колекцію, а хтось, як чисту і точну роботу дизайнерів з Нью-Йорка, в якій є барви, макраме, шкіра, принти і західний печворк. Також у лінійці не обійшлося без масивних прикрас з битого металу, ювелірної традиції 60-х і 70-х років.

Proenza Schouler осінь-зима 2018/2019
Proenza Schouler осінь-зима 2018/2019

Чим би і де б дизайнери не надихалися, вони твердо дотримувалися своїх битих шляхів – ніяких відкриттів або спроб експериментувати. Та заради справедливості все ж варто відзначити, що хлопці Proenza люблять ризикувати, і навіть їхнє переосмислення речей іноді цікавіше, ніж найсвіжіші ідеї деяких дизайнерів. Попри загальне враження, у лінійці є приголомшливі пальта з багатих і міцних текстур.

Proenza Schouler осінь-зима 2018/2019
Proenza Schouler осінь-зима 2018/2019

Усю колекцію можна подивитися тут.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.