Маша Рева кастомізує кеди Converse

Нещодавно одна з найбільш затребуваних українських ілюстраторів, Маша Рева повернулася з Сеула. Туди її запросила команда косметичного бренду Tamburins, щоб зробити перформанс і взяти участь в презентації нової лінії ароматів. У Києві, 31 серпня, вона представить проект з ще більш гучним ім'ям в індустрії моди – Converse.

Маша Рева

Проект – ініціатива мультибрендового магазину ASTHIK. Колаборація з Машею Ревою буде представлена під час закритої вечірки з приводу старту сезону осінь-зима 2018/2019. Маша вручну розмалює базові моделі кед Converse, а також особисто персоналізує їх для володарів. Малюнки будуть присвячені темі гендеру.

"Серія малюнків, створених для колаборації з ASTHIK і Converse – це іронічний погляд на досить важливі теми, такі як сексуальність, тілесність і гендер. Ми досліджуємо себе через взаємодію з іншими людьми. Сприйняття свого тіла, відкритість або закритість, – все це вибудовує наші відносини з собою, формує поняття свободи для кожного, а це означає свободи в цілому", – розповідає Рева про проект. Також одну з стін ASTHIK прикрасить тимчасова фреска, яку Маша створила спеціально до презентації.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.