Labwear Studios – партнери першої колекції мерчу Vogue UA увійшли до 12 найкращих стартапів світу

Швейцарський стартап Labwear Studios здобув перемогу у півфіналі конкурсу Hult Prize, який проходив у Лісабоні. Серед понад 20 000 стартапів по всьому світу Labwear Studios увійшли до 12 найкращих з них, захопивши суддів своїм новаторським підходом до перебудови виробництва одягу.

Команда Labwear Studios
Команда Labwear Studios

Hult Prize – один із найбільших конкурсів стартапів у світі з головним призом у розмірі 1 мільйон доларів. Усвідомлюючи проблеми сталого розвитку, з якими стикається індустрія моди, Labwear Studios мають намір усунути перевиробництво та мінімізувати відходи. Ця стратегія сприяє більш стійкій екосистемі моди. "Наша перемога в півфіналі Hult Prize підтверджує актуальність нашої місії з переосмислення індустрії, — прокоментував Ніколас Ширле, генеральний директор Labwear Studios. – Ми переписуємо правила, надаючи модним дизайнерам і брендам передові та стійкі виробничі рішення, які сприяють доступності, циклічності та прозорості".

Ніколас Ширле
Ніколас Ширле

Ніколас Ширле, Майкл Мангольд, Макс Шмід
Ніколас Ширле, Майкл Мангольд, Макс Шмід


Labwear Studios, з якими Vogue UA створили ексклюзивну колекцію мерчендайзу, працює за принципами економічного виробництва, оптимізуючи обсяги для досягнення гнучкості, ефективності та сталості. Через свою платформу LabwearOS компанія створила повністю інтегровану екосистему фабрик у Португалії, надаючи дизайнерам і брендам можливість виробляти одяг мінімальною кількістю від 50 одиниць і терміном виконання 3–6 тижнів. Тепер Labwear Studios змагатимуться у фінал конкурсу, де вони боротимуться з іншими 11 переможцями з усього світу за шанс отримати приз у 1 мільйон доларів.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.