INTERTOP та KALUSH представили лімітовану колекцію

Український бренд INTERTOP та музичний гурт KalushOrchestra представляють ексклюзивну колаборацію, що поєднала в собі моду та музику. Колекція складається з чоловічих та жіночих речей, зокрема футболок, шортів, культових рожевих панам, топів та взуття з фірмовим дизайном гурту.

Колаборація INTERTOP x KALUSHвідображає дух сьогодення, поєднує стиль та мінімалістичність, а також уособлює любов до української музики та віру в перемогу. Колекція виготовлена в Україні та для всіх українців, тож речі з унікальними принтами вже доступні для всіх охочих.

"Ми раді, що наша співпраця з INTERTOP поєднує у собі не тільки моду, а й саме українську музику. У своїй творчості ми прагнемо до пошуку нових стилів звучання та сенсів. І в цій колаборації один з головних сенсів — це віра у нашу скору перемогу", — говорить лідер гуртів KALUSH та KalushOrchestra, Олег Псюк.

INTERTOPUkraine відомий своєю підтримкою сучасних виконавців та активним розвитком культури модних колаборацій, і саме тому ця колекція також стала частиною портфоліо INTERTOP. Після тріумфальної перемоги гурту KalushOrchestra на "Євробаченні-2022" до нього прикута увага всього світу. Шанувальники не тільки стежать за творчістю гурту, а й вже давно встигли полюбити головний його символ — рожеву панаму KALUSH. Однак KALUSH з'являється і на інших речах у колекції INTERTOP.

Колекцію INTERTOP x KALUSH вже можна придбати в усіх магазинах мережі, на сайті INTERTOP.UA та в мобільному застосунку.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.