FROLOV створили парадний одяг для Національної збірної команди України

Український бренд FROLOV створив новий парадний одяг для Національної збірної команди України. Центральним елементом форми є один із ключових символів лейблу — анатомічне жовто-блакитне серце FROLOVHEART з мапою України.

До чоловічого комплекту увійшли блакитне поло з серцем та футболка з чорними рукавами, що має жовту й блакитну блискавки та вишите серце, а також чорні штани. Жіночий комплект складається з блакитно-чорної футболки, чорного пояса, поло та блакитних штанів-спідниці. Окремим аксесуаром є шовкова хустина, в основі якої є принти з гербом, серцями та козацьким хрестом, розроблені українським художником ВовоюВоротньовим.

"Нам було важливо створити мінімалістичну та витриману парадну форму. Наше серце з мапою України, завдяки благодійному проєкту FROLOVHEART, стало не лише впізнаваним візуальним символом у світі, а й символом допомоги. Серця на формі виконані в чотирьох техніках, включаючи аплікацію, гладь, татамі та стібкові шви. На змаганнях у різних країнах світу наші спортсмени завжди мають Україну в серці, і головною метою для нас стало яскраво це відобразити", — прокоментував Іван Фролов.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.