День Незалежності: святкові образи Володимира та Олени Зеленських

"Сьогодні ми відзначаємо 32-ту річницю нашої Незалежності — Незалежності України. Це цінність для кожного з нас. І за це ми боремось. І в цій боротьбі важливий кожен. Бо ця боротьба за те, що важливо кожному. Це — незалежна Україна. У великій війні немає маленьких справ. Немає непотрібних. Немає неважливих. Це стосується і людей, і дій, і слів. Коли ми відзначаємо незалежність України, кожен може відчути в ній себе. Кожен може спитати в себе: а де ти в українській незалежності? А що твого додалося незалежності? А чим ти допоміг незалежності?" — привітав сьогодні Володимир Зеленський всіх українців з Днем Незалежності.

Для святкового образу він вибрав вишиванку бренду Damirli відтінку хакі з вишитим тризубом з лівого боку, біля серця. Це адаптована вишиванка, крій якої нагадує класичну сорочку на ґудзиках, але з коміром-стійкою, теж розшитим.

Олена Зеленська, зі свого боку, не зраджує улюблених брендів — Gunia Project та Guzema Jewelry. Gunia створили до свята ексклюзивну вишиту сорочку, в центрі композиції якої — тризуб, від якого ширяться квіти, пташки та янгол. Ці елементи натхнені рушником із Сумщини кінця XVIII століття, представленим у фонді Музею Івана Гончара. Орнамент на сорочці втілений художником з вишивки Русланом Панчуком, який поєднав в одній речі кілька різноманітних технік — просо, стебловий шов, шахматку, муаровий шов, колодки, художню та полтавську гладь. Манжети та комір сорочки змережені городками.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.