Образ дня: Олена Зеленська в сорочці Gaptuvalnya

21 червня перша леді Олена Зеленська відвідала Культурний центр України при Посольстві України в Державі Ізраїль, де проходила виставка "Спадщина"/Heritage. Для зустрічі вона вибрала білу лляну сорочку з колекції українського бренду Gaptuvalnya весна-літо 2023. Вишиванка вільного крою зі стійкою та довгими завʼязками прикрашена орнаментами, що відсилають до традиційного вбрання Опілля. Свій образ Зеленська доповнила чорними класичними штанами A.M.G., кулоном Gunia Project і сережками Guzema Fine Jewelry.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

"Українці за кордоном — буквально амбасадори нашої мови, культури, історії і сучасності. Вони показали, як вміють об’єднуватися, знаходити друзів, допомагати один одному і батьківщині. Культурний центр України при Посольстві України в Державі Ізраїль, який відвідала сьогодні, — якраз такий осередок, що об’єднує українців і наших друзів у цій країні", — каже Зеленська.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.