КУПИТИ КВИТКИ

Бренд GASANOVA представив другу кутюрну колекцію в Залі Вченої Ради КПІ

Дизайнерка Ельвіра Гасанова продовжує традицію масштабних показів — нову кутюрну колекцію вона показала в форматі балу у просторі Київського політехнічного інституту. На один вечір Зала Вченої Ради перетворилася на місце, де мода вийшла на сцену.

Реклама.

Показ відбувся у форматі перформансу, постановку якого здійснив відомий режисер та хореограф Костянтин Гордієнко. Музику для шоу GASANOVA вкотре написала сонграйтерка та композиторка Ліка Бугайова, відома як лідерка гурту Zetetics. Завдяки поєднанню руху, музики та світла дефіле перетворилося на цілісну театральну історію. Атмосферу вечора доповнив диджей-сет від Ясюшки.

На відміну від першої кутюрної колекції, яка була сконцентрована на архітектурі й геометрії ліній, цього сезону Ельвіра Гасанова продемонструвала вміння працювати з кольором. На сцені глядачі побачили справжній вибух яскравих фарб — помаранчевий, рожевий, лаймовий, малиновий, фіолетовий, які злилися в єдиний коктейль під час виступу артистів. Форми — різноманітні й фантазійні: від суконь з турнюрами і кринолінами до напівпрозорих корсетів і купальників.

"Після цієї зими мені як ніколи хотілося кольору, адже він дійсно має терапевтичну дію, як і мода, — розповідає Ельвіра Гасанова. — І важливо не забувати радіти цьому життю попри все".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.