До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

25 українських дизайнерів представлять свої колекції на PREMIUM Berlin

Команда Ukrainian Fashion Week оголошує про старт третього міжнародного сезону у рамках глобальної Ініціативи Support Ukrainian Fashion. 11 та 12 липня у Берліні 25 українських брендів представлять колекції на PREMIUM Berlin – одному з найбільших у Європі trade show. Це друга співпраця UFW X PREMIUM Berlin, а також найбільший проєкт, запущений у рамках Ініціативи.

Реклама

"Попри повномасштабну російську війну в Україні, українські дизайнери продовжують творити, а Ukrainian Fashion Week залишається вірним своїй місії: підтримувати індустрію та промотувати українські дизайнерські бренди на світовій fashion сцені. Сьогодні ця місія наповнена новими додатковими сенсами – через організацію участі українських дизайнерських брендів у міжнародних професійних подіях, створити для українських дизайнерів можливість отримувати замовлення на міжнародному ринку, що рятує та підтримує компанії, бізнеси та зберігає робочі місця сотень працівників fashion індустрії. Це також демонструє світові Україну, як країну не лише мужніх та стійких, а й креативних і талановитих людей", – коментує Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Серед українських брендів, які в липні представлять колекції в рамках співпраці UFW X PREMIUM Berlin: Anna Yasynska, Bobkova, Chereshnivska, Chuprina, Cristall, DevoHome, Domanof, Feb, Finch, Grie, Juliya Kros, Katerina Kvit, Kozhuhar, Logvin, Not Silent, Podolyan, Przhonska, RDNT, Sayya, Sheezen, Sidletskiy, Svitlo, T.Mosca, Vorozhbyt&Zemskova та 91lab.

Концепція простору, у якому дизайнери представлять свої колекції в Берліні, розроблена відомою українською художницею Грицею Ерде. Гриця працює в сюрреалістичному стилі, створюючи альтернативні реальності та привносячи в цей світ гіпотетичні ситуації, емоції та особистості типу "а що, якби". Мовою колажу вона часто дає людям на старих фотографіях нові місії, персонажі та положення в діалозі.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.