До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

У Києві покажуть пластичну виставу за повістю Коцюбинського "Intermezzo"

9 та 10 вересня у Києві покажуть виставку за повістю Михайла Коцюбинського "Intermezzo" 1908 року створення. Твір українського класика, який торкається проблем творчого процесу та душевної рівноваги, перетворили на пластичну виставу танцювальний колектив Kwinty Dance Company та режисерка Алла Полякова.

Реклама

Головний герой повісті — митець, чоловік, проте, розповідає режисерка Алла Полякова, постановники "зробили сучасне прочитання класика і запропонували собі обставини, у яких ліричний герой — жінка". За словами авторів, твір Коцюбинського не лише не втратив своєї актуальності за понад 100 років, а навпаки, став ще ближчим і зрозумілішим кожному. У час, коли соцмережі замінили людям живі зустрічі, відчути вагу чужих думок, вражень, емоцій і переживань стало значно простіше.

Музику для вистави написав композитор Данило Більдій, який сьогодні служить у ЗСУ. Його музика — це поєднання неокласики та електронного звучання.

Вистава відбудеться в артпросторі Totem, а частину коштів з продажу квитків буде перераховано у фонд "Повернись живим".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.