До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Що потрібно знати про прем'єру балету "Коппелія" в Національній опері

4 червня на сцені Національної опери відбудеться прем'єра балету "Коппелія". У Києві цю видовищну виставу, створену українським балетмейстером Анатолієм Шекерою, за редакцією Ярослава Ткачука, представлять студенти Київського державного фахового хореографічного коледжу під орудою відомої балерини, народної артистки України Катерини Кухар.

Балет "Коппелія", поставлений за новелою Ернеста Амадея Гофмана "Пісочна людина" на музику французького композитора Лео Деліба, був уперше показаний у 1870 році на сцені Гранд-Опера і відтоді йде в багатьох головних театрах світу. Головний герой — легковажний Франц, закоханий у селянку Сванільду, але водночас він задивляється й на інших дівчат… Одного дня йому затьмарює розум неймовірної краси незнайомка Коппелія, яку він бачив лише у вікні. За іронією долі, Коппелія виявляється механічною лялькою, яку створив винахідливий майстер Коппеліус...

Реклама
Студенти Київського державного фахового хореографічного коледжу

Головні партії в "Коппелії" виконують солісти Національної опери та студенти Київського державного фахового хореографічного коледжу: Сванільда — Злата Лосєва, Коппеліус — Руслан Авраменко, соліст Національної опери України, Франц — Валерій Хованов. За словами хореографа Ярослава Ткачука, "для студентів виступ на сцені Національної опери України, на першій сцені нашої країни — велика відповідальність і радість".

Напередодні прем’єри студенти Київського державного фахового хореографічного коледжу знялися у фотопроєкті Анни Шейдеманн, в якому авторка пропонує нам поміркувати, який би мала вигляд головна героїня, наречена Сванільда, якби балетну постановку робили в сучасному стилі. У зніманні юні артисти вбрані в образи українських брендів The COAT by Katya Silchenko та NADYA DZYAK.

Прем’єра балету "Коппелія" відбудеться 4 червня в Національній опері України.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.