До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

У Києві відбудеться великодній маркет Paska Club

4 травня в Києві відбудеться великодній маркет Paska Club, щоб на одній локації об'єднати найкращі пекарні міста.

Реклама

Підготовку до Великодня українські пекарні розпочинають за пів року, а деякі й за рік. Визначаються з асортиментом випічки, роблять серію пропрацювань та дегустацій, замовляють паковання, починають приймати передзамовлення. У кожної пекарні своя система та свій цикл. Саме так виникла ідея локального маркету, на якому покажуть, якою важливою і цінною є праця пекарів та пекарень напередодні Великодня.

Серед учасників є Leilia Bakery, Bakehouse, Honey, Milk Bar, Spelta та "Сто років тому вперед". Кожен заклад представить свої паски, панетоне, коломбу та інший великодній асортимент. Крім цього на маркеті можна буде придбати великодній декор від проєкту Hey Guide: плетені кошики, наліпки на яйця, пташки із соломи, серветки, скатертини та доріжки до великоднього столу. Кафе "Марія" готуватиме спеціальне меню у форматі вуличної їжі (балик-екмек, пілав та хумус), а за вино відповідатиме Sabotage Wine.

Paska Club відбудеться 4 травня з 10:00 до 18:00 на терасі кафе "Марія" (вул. Павлівська, 26/41).

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.