UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Королівська сім’я поділилася новим портретом Єлизавети II до її платинового ювілею коронації

02 июня 2022

6 лютого 2022 року королева Єлизавета II стала першим британським монархом в історії, що відзначив платиновий ювілей. Урочистості з цієї нагоди триватимуть у перший тиждень літа – з 2 по 5 червня. Так, у своєму офіційному Instagram-акаунті королівська сім’я поділилася новим портретом королеви. 

 

"Дякую всім, хто взяв участь у скликанні громад, сімей, сусідів і друзів, щоби відзначити мій платиновий ювілей у Великій Британії. Я й далі надихаюся доброю волею, продемонстрованою мені, і сподіваюся, що найближчі дні дадуть можливість обміркувати все, що було досягнуто впродовж останніх сімдесяти років", – коментує королева Єлизавета II. 

Автор нового портрету — Ранальд Макечні, який також робив знімки королеви до її 90-річчя, а також портрет, присвячений початку нового десятиліття у 2020 році. На фотографії Єлизавета II позує у вестибюлі Вікторії у Віндзорському замку 25 травня цього року. На задньому плані можна побачити Круглу вежу та статую короля Карла II, яка стоїть у чотирикутнику замку.

Королевская семья · Елизавета Вторая ·

Еще в разделе NAME

Популярное