До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

ROXOLANA випустила альбом різдвяних колядок

ROXOLANA

Справжній різдвяний настрій подарувала українцям співачка ROXOLANA, яка сьогодні випустила альбом "настрій: колядувати". У ньому зібрано 8 колядок, а також віншування — традиційні різдвяні побажання щастя і добра. Разом з ROXOLANA заколядували й інші українські артисти: MONATIK, гурт KAZKA, Володимир Дантес, Пилип Коляденко, фольклористка Марія Квітка.

Реклама

За словами співачки, яка народилася та виросла у Львові, колядки завжди були неодмінною частиною святкування Різдва у її родині. "Ми любимо збиратися за великим столом і співати разом, — каже ROXOLANA. — Коли я думала, яким буде Різдво зараз, коли Україна втрачає найкращих людей, коли ми всі переживаємо дуже складні часи, то уявляла, як всі зможуть хоча б на один вечір зібратися, разом заспівати давніх колядок, побажати одне одному щастя, миру і загадати те головне бажання, про яке ми всі так мріємо".

ROXOLANA
ROXOLANA

В альбомі можна почути коляди "Небо ясні зорі вкрили", "Небо і земля нині торжествують", "Тиха ніч" та інші. Також в альбомі є віншування, які записали актор та автор проєкту "20:23" Женя Янович, телеведучий Тимур Мірошниченко, учасниця "Тріо різні" та "Жіночого кварталу" Олександра Машлятіна, а також зірка українського тіктоку Матвій Брус (гіт "Скоро вже буде Паска"). Віншування — це традиційні різдвяні привітання, якими колядники вітають господарів дому після виконання колядок.

Володимир Дантес
Володимир Дантес

MONATIK
MONATIK

Марія Квітка
Марія Квітка

Увесь прибуток з роялті за прослуховування альбому "настрій: колядувати" буде перераховано на підтримку важкохворих дітей у родинному домі "Дача" від фонду "Запорука".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.