До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

У Києві відкривається виставка, присвячена традиціям українського Різдва

15 грудня в Українському домі відкривається виставка "ДоДому на Різдво. Світло української традиції". Проєкт присвячено дослідженню традицій українського Різдва. В залах покажуть традиційні одяг і посуд, килими і прикраси, а також можна буде переглянути відео та послухати аудіозаписи старовинних колядок, ознайомитися з роботами майстрів Володимира Шагали та Василя Омеляненка.

Український вертеп
Український вертеп

Реклама

"Тема українського Різдва цього року стала однією з ключових у культурному житті країни, — розповідають в Українському домі. — Мільйони людей усвідомлюють свій зв'язок із глибинними шарами культури, спираються на них у пошуках власної ідентичності. Нам вдалося зберегти свою традицію, а тепер вона береже нас. Попри те що сьогодні через повномасштабну війну не всі родини можуть зустрітися за спільним святковим столом, різдвяний Святвечір об’єднує нас, де б ми не були".

Експозиція складається з творів із фондів Національного музею народної архітектури і побуту України та Українського дому, а також із колекції родини Ющенків та низки приватних зібрань. Публічна програма включатиме концерти, лекції, майстер-класи для дорослих і дітей.

Виставка триватиме з 15 грудня до 21 січня 2024

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.