Kyiv Symphony Orchestra виступить на одному з найвідоміших фестивалів світу

12 cерпня український оркестр Kyiv Symphony Orchestra візьме участь в одному з найпрестижніших та найбільших оркестрових фестивалів — Grafenegg в Австрії. Український оркестр представить Симфонію №2 Левка Ревуцького та П'ятий концерт Людвіга ван Бетховена під орудою головного диригента оркестру Луїджі Гаджеро.

Kyiv Symphony Orchestra
Kyiv Symphony Orchestra

Фестиваль Grafenegg належить до найважливіших музичних фестивалів Європи. Концерт українського оркестру відбудеться в акустичній залі Wolkentrum ("Хмарна Вежа") — одній з найкращих у світі сцен просто неба в оточенні природного ландшафту біля старовинного замку.

Фестиваль Grafenegg
Фестиваль Grafenegg

Kyiv Symphony Orchestra — один з найвідоміших оркестрів України, який сьогодні представляє нашу країну на світових майданчиках. Після початку повномасштабного вторгнення відправився в тур "Voice of Ukraine", в межах якого представив українську класичну програму в найважливіших європейських концертних залах: Berliner Philharmonie, Elbphilharmonie в Гамбурзі, Gewandhaus у Ляйпцигу, Cité de la musique в Парижі та у Варшавській філармонії, а також — перед лідерами країн NATO на саміті в Мадриді 29 червня 2022.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.