Гурт "Крихітка" присвятив кліп темі реабілітації українських ветеранів

Гурт "Крихітка" представляє проникливий та наснажливий кліп "Ланцюг", в який увійшли кадри з відбору до національної збірної України в Invictus Games. Відео створено разом із фондом допомоги армії "Повернись живим", аби привернути увагу до важливості реабілітації українських ветеранів через спорт.

"Пісня написана до повномасштабної війни, і до 2022 року вона звучала як моя особиста історія: ти тримаєшся за людину, інколи надто сильно, так, що світ втрачає сенс, коли її не стає, — говорить лідерка гурту "Крихітка" Олександра Кольцова. — Сьогодні ми всі тримаємось одне за одного, тримаємо одне одного, Україна — це один великий ланцюг: військові, цивільні, рідні. І ми всі виявились міцнішими, ніж ми думали. І люди, яких ми бачимо у відео, що подають нам вражаючий приклад роботи над собою, коли дух перетворює тіло на продовження своєї волі".

За статистикою фонду "Повернись живим", в Україні в майбутньому може бути до двох мільйонів ветеранів. Цією колаборацією з гуртом "Крихітка" фонд також анонсує проєкт "Підтримай нескорених", аби зібрати кошти на реабілітацію ветеранів через спорт і забезпечення національної збірної України в Invictus Games. Восени ці ветерани та ветеранки представлять нашу країну на міжнародних змаганнях з адаптивних видів спорту в Дюссельдорфі.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.