UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

У Чернівцях відбудуться літературні читання Meridian Czernowitz

02 августа 2022

Коли, як не зараз, популяризувати українську літературу й культуру та говорити про них на весь світ? Саме це — мета поетичних читань Meridian Czernowitz, які триватимуть з 2 по 4 вересня у Чернівцях. Серед гостей фестивалю — як українські автори: Ірина Цілик, Катерина Калитко, Андрій Любка, Ігор Померанцев, Юрій Іздрик, так і поети та поетеси з Австрії, Німеччини, Швейцарії, Ізраїлю.

Літературний фестиваль Meridian Czernowitz

«Цьогоріч ми не використовуємо слово „фестиваль“, що в перекладі з латинської означає святковий, веселий — бо нам поки що не святкується. Проте інше — поезія, книжки, друзі — традиційно зустрінуться в Чернівцях і цього вересня»,  —  кажуть організатори. Окрема важлива місія триденної культурної події — збір коштів для ЗСУ.

Сергій Жадан на Meridian Czernowitz

Цьогоріч локації зосереджуватимуться навколо Літературного центру Пауля Целана в Чернівцях, поруч зі сховищами, одне з яких стане підготовленою альтернативною сценою в разі повітряної тривоги.

Серед найочікуваніших подій — презентація нової книжки письменника й одного з найактивніших українських волонтерів Андрія Любки «Щось зі мною не так». До неї ввійшли різнопланові тексти, написані впродовж 2010—2021 років. На обкладинці видання — робота українського художника Матвія Вайсберга. 

Еще в разделе BOOKS

Популярное