Письменниця Марія Матіос випускає книжку "Мами́" — про жінок, які втратили дітей

Цієї осені у видавництві "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" виходить нова книжка Марії Матіос, відомої української письменниці, авторки культового роману 2000-х "Солодка Даруся". "Мами́" — це історії п'яти жінок, які втратили своїх дітей. Книга вийде 20 вересня.

"Що лишається матері, коли життя забирає у неї найцінніше — власну дитину, і вона опиняється у прірві відчаю і безсилля? Де вона бере сили не збожеволіти від невимовного болю і вселенської скорботи, які вже навічно оселилися у її серці?" — анонсують новий роман Матіос у видавництві.

Марія Матіос (фото "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА")
Марія Матіос (фото "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА")

У "Мами́" Марія Матіос розповідає історії п’яти жінок. Усі вони — різні, у кожної своя доля, але об’єднує їх одне — найстрашніше, що може спіткати маму, — втрата єдиного сина. Кожна переживає горе по-своєму, а разом вони доповнюють одна одну і розкривають усю глибину й розпач трагедії осиро­­­тілого материнства.

Нагадаємо, Марія Матіос — одна з найвідоміших українських письменниць, авторка понад 25 книг прози та поезії. Лауреатка Шевченківської премії, триразова переможниця премії "Книжка року". Всенародну любов здобула на початку 2000-х за роман "Солодка Даруся" (2002), наклад якого сягнув 200 тисяч примірників. Книгу було перекладено французькою, англійською, італійською, польською, німецькою та іншими мовами.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.