До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Все, що відомо про новий серіал "Режим" з Кейт Вінслет

Кейт Вінслет у ролі авторитарної канцлерки, яка відчайдушно намагається втримати владу: це новий комедійний серіал HBO "Режим", що виходить на екрани 3 березня. Розповідаємо все, що наразі про нього відомо.

Сюжет

Реклама

"Відколи я стала вашою канцлеркою, ми значно виросли як країна. Настав час показати Америці та світу, чого ми варті". Так починається тизер серіалу HBO "Режим", головну роль в якому зіграла оскароносна Кейт Вінслет.

Події відбуваються у сучасній європейській країні з авторитарним режимом, який очолює ексцентрична канцлерка Олена Вернем. Не залишаючи свого палацу протягом тривалого часу, Олена дедалі більше демонструє параноїдальні риси. Зрештою вона звертається до досвідченого офіцера Герберта Зубака (Маттіас Шонартс), аби він став її довіреною особою (ймовірно, їх об'єднує щось більше, ніж робочі стосунки). Вплив Зубака на Олену зростає, а її спроби розширити свою владу зрештою призводять до розколу навколо палацу та країни.

Судячи з трейлеру, нас очікує дотепна та іронічна чорна комедія, яка не тільки є сатирою на авторитаризм як такий, але й порушує питання самодурства та амбітності будь-якого недемократичного лідера.

Хто в режисерському кріслі

Працює над шестисерійним "Режимом" блискуча команда, яка вміє розповідати потужні історії про владу та амбіції. Режисерами виступили номінант на "Оскар" Стівен Фрірз, найвідоміший фільм якого — "Королева" з Гелен Міррен, і володарка "Еммі" Джессіка Гоббс, яка працювала над "Короною". Сценаріст серіалу — Вілл Трейсі, співавтор "Спадкоємців".

Хто в головних ролях

У ролі свавільної канцлерки Олени Вернем знялася Кейт Вінслет — прекрасна і дуже смішна. Варто сказати, що колаборація з Вінслет для HBO завжди є виграшною формулою: в 2011 році вона зіграла у мінісеріалі "Мілдред Пірс", а 2021 року — у "Мейр з Істтауна" і здобула "Золотий глобус" та "Еммі" за ці роботи. Велика ймовірність, що "Режим" принесе акторці нові нагороди.

Інші образи не менш цікаві. Г’ю Ґрант з’являється в образі ув’язненого лідера опозиції країни. Роль вірного офіцера Зубака, близької довіреної особи Вернем, грає бельгійський актор Маттіас Шонартс. Номінантка на премію "Оскар" Андреа Райзборо ("До Леслі", "Бердмен") грає головну міністерку і праву руку Олени Вернем.

Серіал "Режим" виходить на екрани 3 березня.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.