Що дивитися на Netflix у серпні 2023

Комедія з Адамом Сендлером та його доньками у головних ролях, бойовик "Місія Стоун" з Ґаль Ґадот та документальний серіал про харчову кризу в Штатах — серед найцікавіших новинок серпня на Netflix.

"Коли завмирає серце"

Британський підлітковий серіал про закоханість, самоідентифікацію та пошук себе повертається з другим сезоном. Ця чарівна екранізація однойменних вебкоміксів і графічних романів Еліс Осеман стала революційною у своєму зображенні двох закоханих хлопців-школярів, отримала кілька "Еммі" і потрапила у список найпопулярніших англійських серіалів Netflix. У нових серіях наші герої — Чарлі Спрінґ і Нік Нельсон починають насправді серйозні стосунки — в коридорах гімназії Трухем, на випускному вечорі та під час романтичної, залитої сонцем шкільної екскурсії до Парижа. Звісно, це тягне за собою непередбачені виклики.

3 серпня

"Таблетка від болю"

Cеріал розповідає про витоки і наслідки епідемії опіоїдів в Америці — зокрема, про скандал зі знеболювальним препаратом оксикодоном, жертвою якого стали мільйони американців. Серіал заснований на книзі "Вбивця болю: Імперія обману та походження американської опіоїдної епідемії" Баррі Меєра та статті Патріка Раддена Кіфа "Сім’я, яка побудувала імперію болю" в журналі The New Yorker. У головних ролях — Метью Бродерік та Тейлор Кітч.

10 серпня

"Місія Стоун"

"Місія Стоун" — шпигунський бойовик з яскравим дуетом Ґаль Ґадот та Джеймі Дорнана. Зірка "Диво-жінки" грає Рейчел Стоун — секретну агентку ЦРУ. Але вона не звичайна оперативниця — Стоун є членкою невловимої та таємничої групи елітних шпигунів, відомої як Хартія. У трейлері їх описують як "найбільш підготовлених агентів — без політичних уподобань і національних прихильностей, — які працюють разом, щоб зберегти мир у бурхливому світі". Для досягнення своїх високих цілей ці агенти покладаються на єдиний у своєму роді ресурс під назвою "Серце". "Якщо у вас є Серце, ви володієте світом", кажуть вони у трейлері.

Режисер стрічки — Том Гарпер, який подарував нам "Гострі картузи".

11 серпня

Poisoned: The Dirty Truth About Your Food

Захоплива документальна стрічка, прем'єра якої відбулася на фестивалі Трайбека, розповідає про продовольчу кризу в Штатах і про те, як "десятиліття апатії та службових злочинів зробили американську продукцію та її споживачів уразливими до смертельних патогенів, як, наприклад, сальмонела. Цей фільм — багаторічне журналістське розслідування режисера Стефані Сохтіг, яка вивчає ситуацію з харчовою промисловістю та випустила про це три фільми.

2 серпня

"Ви не запрошені на мою бат-міцву"

Стейсі Фрідман і Лідія Родрігес Кац — найкращі подруги, які завжди мріяли про епічні бат-міцви, але все йде шкереберть, коли вони закохуються в одного й того самого хлопця. Цей фільм — адаптація однойменної підліткової книжки 2007 року авторки Фіони Розенблум. Цікаво, що "Ви не запрошені на мою бат-міцву" — справжній бенефіс родини Адама Сендлера, який спродюсував цей фільм: сам актор грає роль батька Стейсі Фрідман, Денні, його дружина Джекі — маму Лідії, Габі Родрігес Кац, а доньки — Стейсі та Ронні Фрідман.

25 серпня

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.