UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Новий фільм Антоніо Лукіча ввійшов до програми Венеційського кінофестивалю

26 июля 2022

Стрічка “Люксембург, Люксембург” українського режисера Антоніо Лукіча ввійшла до програми Венеційського кінофестивалю, що триватиме з 31 серпня до 10 вересня. Новий фільм Антоніо Лукіча, автора гучної комедії "Мої думки тихі", змагатиметься за головну нагороду конкурсної програми “Горизонти”.

“Люксембург, Люксембург”

“Люксембург, Люксембург” – це другий повнометражний фільм режисера. Його попередня стрічка, комедія “Мої думки тихі” стала лауреатом Національної кінопремії “Золота Дзиґа”, Національної премії кінокритиків “Кіноколо”, а також дістала спеціальний приз журі Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.

Фільм “Люксембург, Люксембург” розповідає про братів-близнюків, які намагаються дати раду власному життю, в якому раптово з’являється давно зниклий батько. Головні ролі в стрічці виконали учасники реп-гурту “Курган і Agregat” – брати Раміл та Аміл Насірови. 

“У часи війни важко оцінити важливість потрапляння фільму до офіційної програми на фестивалі класу А – такому, як Венеційський, – каже режисер фільму Антоніо Лукіч. – Так, це малесенька перемога – адже нашу культуру визнають. Так, наш прапор і наша країна будуть представлені на форумі, гідному, наприклад, Ліги Чемпіонів або Чемпіонату Світу – тільки в кіно. У мирні часи це могло б запаморочити голову та змусити пишатись, а зараз це, радше, привід бути почутим, бодай у колі кіноіндустрії та прихильників кіно в усьому світі. Почутим мовою цікавого кіно та актуальних тем сьогодення й майбутнього”.

Еще в разделе CINEMA

Популярное