Головні переможці 80-го Венеційського кінофестивалю

80-й Венеційський кінофестиваль офіційно завершився — увечері 9 вересня тут роздали нову порцію левів. Розповідаємо про головних переможців цього року.

Кейлі Спені отримала звання найкращої акторки за роль у стрічці "Прісцилла", присвячену Прісциллі Преслі. У своїй промові вона подякувала цій великій жінці, яка у свої 78 років продовжує надихати сучасних митців. У номінації "Найкращий актор" першим став Пітер Сарсгаард (фільм "Пам'ять"), який розповів про профспілкові страйки та те, як штучний інтелект ставить під загрозу всю кіногалузь. "Це все здається науковою фантастикою, але сьогодні світ змінюється надто швидко. В нашій роботі дуже важливий особистий зв'язок, а тут актор чи автор не завжди можуть бути реальною людиною. Це жахає". Пабло Ларраїн, який отримав свого лева за найкращий сценарій до стрічки "Граф", також говорив про поточні страйки в Голлівуді: "Я сподіваюся, що завдяки співпраці студії дійдуть згоди. Нам потрібні гідність, повага, розуміння та співчуття до письменників у всьому світі".

Йоргос Лантімос
Йоргос Лантімос

Кейлі Спені
Кейлі Спені

Пітер Сарсгаард
Пітер Сарсгаард

Золотий лев: "Бідні-нещасні", Йоргос Лантімос

Срібний лев (Гран-Прі): "Зла не існує", Рюсуке Хамаґуті

Срібний лев (Найкращий режисер): Маттео Ґарроне ("Я — капітан")

Спеціальний приз журі: "Зелений кордон", Аґнешка Голланд

Найкращий сценарій: Гільєрмо Кальдерон та Пабло Ларраїн ("Граф")

Найкраща актриса: Кейлі Спені ("Прісцилла")

Найкращий актор: Пітер Сарсгаард ("Пам'ять")

Спеціальна премія Марчелло Мастроянні: Сейду Сарр ("Я — капітан")

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.