До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Barbie World: Марго Роббі на обкладинці американського Vogue

Американський Vogue дедалі більше розганяє загальну Barbie-істерію перед прем'єрою нового фільму Ґрети Ґервіг "Барбі". Зіркою нового числа видання стала австралійська акторка Марго Роббі, яка зіграла головну роль у стрічці. Звичайно, на обкладинці вона повторює образ своєї героїні.

Реклама

У яскравому зніманні, над яким працювали стилістка Габріелла Карефа-Джонсон і фотограф Ітан Джеймс Грін, Марго Роббі ідеально перетворюється на відому ляльку в найрізноманітніших її іпостасях — ось тут вона приміряє класичний образ у рожевому костюмі Chanel, потім перевтілюється у ділову Барбі у лаконічній двійці Saint Laurent чи Барбі на Дикому Заході у ковбойському капелюсі.

Також на сайті американського Vogue вже можна познайомитися з інтерв'ю актриси, в якому вона зізнається, що в дитинстві навіть не мала ляльки Барбі, і зіграти цю культову героїню теж не було в її планах. Також Марго Роббі розповіла, як народжувався цей фільм і які побоювання мали його творці: "Ми повинні визнати, що багато людей не є фанатами Барбі. І насправді не просто байдужі до Барбі. Вони активно ненавидять Барбі. І це теж треба було враховувати".

Нагадаємо, що стрічка "Барбі" вийде на екрани вже 21 липня 2023. У першому трейлері ми бачимо Барбі та Кена в ідеальному рожевому ляльковому світі, де завжди світить сонце, а всі ляльки ідеально виглядають та ідеально поводяться. Але виявляється, що не все так райдужно: Барбі та Кена виганяють із їхнього ідеального лялькового світу, і вони потрапляють — о, жах! — в реальний світ, де зіткнуться з життєвими труднощами та зрозуміють, що ідеал можна шукати тільки всередині себе. Над стрічкою працювала Ґрета Ґервіг, режисерка, за якою закріпилася слава авторки феміністичного кіно ("Маленькі жінки", "Леді Берд"), а сценарій до фільму написав чоловік Ґервіг, режисер Ноа Баумбах. В інтерв'ю Variety Ґрета Ґервіг зізналася, що спочатку була налякана цією роботою: "Я від самого початку відчувала, що це буде цікаво, але дуже дивно. Зазвичай всі найкращі речі народжуються саме так. Якщо ви кажете: "Це може стати кінцем кар’єри", потім ви кажете: "Добре, мабуть, я не можу від цього відмовитися"".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.