До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Бренд Vichy оголосив сенсаційні новини

В Парижі за ініціативи Vichy Laboratoires пройшов масштабний захід V.I.C (Vichy Integrative Center), де французький дерматокосметичний бренд продемонстрував свої останні інновації в догляді за шкірою обличчя, голови та волоссям та оголосив новину, яка важлива для всіх жінок світу.

Бренду Vichy скоро виповниться 100 років. Його в 1931 році заснували доктор Проспер Аллер та підприємець Жорж Герен. 93 роки по тому у своїй ДНК бренд залишається вірним медичній експертизі, постійно проводить клінічні дослідження та використовує інгредієнти з доведеною ефективністю. Сьогодні його радять десятки тисяч дерматологів у всьому світі.

Реклама

Сьогодні бренд Vichy Laboratoires зосереджують свою увагу на здоров'ї, його зміцненні, цілісному підході до догляду за шкірою. Щоб представити оновлене бачення та концепцію бренду, в Париж запросили понад 250 гостей із 20 країн світу. У футуристичному просторі червоного кольору, у приміщенні вишуканої паризької галереї, представники бренду Vichy розповідали, як зміцнити здоров’я шкіри обличчя та шкіри голови і зберегти здоров’я волосся.

Vichy зосередився також на своїх останніх дерматологічних інноваціях для шкіри обличчя, шкіри голови та волосся.

Liftactiv Collagen Specialist

Піонер у галузі колагену, бренд Vichy продемонстрував свою знамениту лінійку засобів для догляду за шкірою Liftactiv Collagen Specialist, засоби якої відновлюють власні механізми шкіри для збільшення вироблення колагену на 200%1, зменшують зморшки та підвищують пружність шкіри. Лінійка бренду поповнилася кремом для зони навколо очей, що зменшує головні ознаки старіння: "гусячі лапки", зморшки та мішки під очима, провисання повік та темні кола.

Dercos

Для догляду за шкірою голови та волоссям Vichy продемонстрував свою серію-бестселлер з лінійки Dercos, яка є №1 в Україні за рекомендаціями дерматологів проти лупи та випадіння волосся2.

Бажаючі могли продіагностувати стан волосся та шкіри голоси за допомогою інструменту ScalpConsult Pro. Діагностичний інструмент працює на основі штучного інтелекту, дає 50-кратне збільшення і має три різні режими освітлення. ScalpConsult Pro допомагає фармацевтам і дерматологам аналізувати вісім різних проблем з волоссям і шкірою голови, діагностувати їх і рекомендувати найбільш корисні продукти.

Integrative Talks

Розмови з інсайдерами індустрії, лікарями, дермато-інфлюесерами стали ядром цієї частини заходу.

Освітній сегмент відкрив глобальний президент Vichy Вінсент Шов’єр, який зазначив, що місія бренду – допомагати кожній людині зміцнювати своє здоров’я на всіх етапах життя. Згідно з дослідженнями, 2/3 або 70% людей хотіли би покращити своє здоров’я та мати підтримку професіоналів на цьому шляху.

Зірковою гостею заходу стала Богиня глюкози, Джессі Іншоспе, @glucosegoddess, біохімікиня і авторка бестселеру "Глюкозна революція".

Зіркові інфлюенсери доктор Маміна Турегано, доктор Люк Дж. Максфілд, доктор Аамна Адель і доктор Джудіт Джозеф розділили сцену з командою Vichy Medical Communications, щоб розвінчати міфи про колаген у догляді за шкірою та втрату волосся. Вони відповіли на запитання, які найчастіше задавали їхні пацієнти та онлайн-спільноти, надавши поради та рекомендації.

Головна новина: Hormonall

Одна з найголовніших новин – це заснування платформи про гормональне здоров'я. Бренд планує розширювати права і можливості жінок шляхом усунення впливу гормональних змін, які трапляються в пебертаті, з вагітністю, після пологів та в менопаузі.

Майбутня філантропічна програма Vichy Hormonall створена у партнерстві з неурядовою організацією Wellbeing of Women. Hormonall – це програма для підвищення обізнаності щодо гормонального благополуччя, яка допомагає жінкам глибше розуміти потреби свого організму, підтримувати власне здоров'я та краще себе почувати на кожному етапі життя. Платформа має запуститися до початку літа 2024.

1. За рузультатами тесту in vitro, середнє значення за двома активними інгредієнтами

2. За даними ТОВ "АЙК’ЮВІА Технолоджи Солюшнс Україна", яке провело для ТОВ "Лореаль Україна" дослідження у період з 21.07.2023 по 29.09.2023 під назвою "Барометр Дерматологи", в якому було опитано 370 дерматологів у наступних містах України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Хмельницький, Запоріжжя, Дніпро, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Суми, Тернопіль, Полтава, Чернівці, Чернігів, Кривий Ріг.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.