Простий секрет: як надати губам об'єму природним шляхом після 50 років
З віком губи втрачають об’єм і стають тоншими. У цьому винна природна втрата колагену та еластину. Але повернути їм виразність значно простіше, ніж здається.
З роками форма губ змінюється, а якщо порівнювати нинішні фото з молодістю, то можна бачити, що раніше вони здавалися більш пухкими. Це нормально: з віком наш організм починає виробляти менше колагену й еластину — ключових білків, які відповідають за пружність і структуру шкіри. Як наслідок, губи втрачають щільність, контури стають менш чіткими, а сама шкіра втрачає пружність.
Але не варто хвилюватися. Візажистка Кеті Денно, яка працює з Амандою Сейфрід, Сейді Сінк та Куанною Чейсінгхорс, ділиться простими секретами, як надати губам об’єму без жодних ін’єкцій. У свої майже 50 років вона опублікувала в Instagram відео з усіма етапами своєї щоденної рутини. І це дійсно працює.
Крок 1: глибоке зволоження
Перш за все, Денно наносить на губи щільний сироватковий бальзам Aora у відтінку Rose. Цей нішевий мексиканський бренд створює продукти з натуральним блиском і майже глянцевим ефектом. Починати з глибоко зволожувального продукту — ключ до візуального збільшення об’єму.
Крок 2: контур та симетрія
Далі вона підкреслює лук Купідона за допомогою олівця Mob Beauty у відтінку, максимально близькому до помади. Такий трюк допомагає повернути губам втрачену висоту та зробити нижній контур чіткішим. При цьому Кеті підкреслює: "Губи завжди асиметричні", тож важливо не змінювати їх форму, а делікатно окреслити природні лінії та працювати з натуральними тонами.
Альтернатива — блиски з ефектом філера
Якщо хочеться миттєвого ефекту, зверніть увагу на блиски з ефектом плампера (миттєвий візуальний ефект збільшення об’єму губ, який забезпечують спеціальні косметичні засоби). У їх складі є компоненти на кшталт кайенського перцю чи екстракту чилі, які злегка стимулюють кровообіг. Водночас ці продукти зазвичай містять і зволожувальні інгредієнти (гіалуронову кислоту, каріте, вітамін Е).
Макіяж для зрілої шкіри: на що звертати увагу
Для більш зрілої шкіри важливо уникати засобів, які можуть обтяжувати чи сушити. Натомість варто обирати зволожувальні тональні основи, креми для зони навколо очей, хайлайтери у форматі крему, делікатні бронзери, легкі фіксувальні пудри. База під макіяж також має бути максимально живильною.
За матеріалами: Vogue.es