RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Raf Simons і Fred Perry представили нову колекцію

15 вересня 2020

Натхнений субкультурою й енергією молоді, Раф Сімонс об’єднався з Fred Perry, щоб створити колекцію, яка віддає данину поваги одному з найвідоміших музичних майданчиків Лондона, — The 100 Club.

Розміщений у самому серці Оксфорд-стріт, легендарний клуб The 100 Club приймав таких легенд року, як The Who, The Kinks, Sex Pistols, The Rolling Stones і The Clash. Щоб відзначити багату історію закладу, Раф Сімонс — нині креативний співдиректор Prada — переосмислив класичні моделі Fred Perry, наповнив їх знаковими елементами своєї однойменної лінії й прикрасив зображеннями з книги 100 Club Stories.

Бельгійський дизайнер переосмислив класичний дизайн сорочки-поло Fred Perry і декорував її знімними фотопринтами, які можна знімати завдяки фірмовому значку у вигляді шпильки. Ткані сорочки великого розміру з різними нашивками зберігають традиційні деталі сорочок Fred Perry.

Також у колекції представлений джемпер об’ємного в’язання з фіксованими нашивками на спині й рукавах, а довге пальто зроблене за кроєм моделі з основної колекції Raf Simons. Повна колекція Fred Perry x Raf Simons виходить 17 вересня і буде доступна в інтернет-магазині Fred Perry.

Raf Simons · капсульная коллекция ·

Ще в розділі Бренд

Популярне