VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Kenzo x Kansai Yamamoto — перша колаборація японських легенд

26 листопада 2020

Цього року модний світ втратив двох неймовірно талановитих дизайнерів — Кензо Такаду і Кансая Ямамото. Японські модельєри переїхали до Європи приблизно в один час, наприкінці 60-х — початку 70-х років і власними яскравими роботами допомогли зробити революцію в індустрії. Нинішній креативний директор Kenzo Феліпе Олівейра Баптиста завжди мріяв створити колекцію, яка б по-новому об’єднала роботи двох маестро.

Kemzo x Kansai Yamamoto

Kemzo x Kansai Yamamoto

Після зустрічі з обома дизайнерами у 2019 році й отримання їхнього благословення Баптиста почав уявляти, якою буде колекція Kenzo x Kansai. «Кензо і Кансай були одержимі тваринами й обидва нескінченно переосмислювали традиційні зображення тварин у японському мистецтві, — каже Баптиста. — Тварини й малюнки тварин часто ставали об’єктом попманги Kansai, тоді як у Kenzo більше йшлося про взаємодію тварин з природою». Обидва дизайнери цінували молодіжну культуру, комфорт і рух нарівні із загальним почуттям радості. Найголовніше, зазначає Баптиста: «Обидва вважали, що мода має говорити з усіма».

Kemzo x Kansai Yamamoto

Запропонована сьогодні колекція Kenzo x Kansai Yamamoto — посмертна данина поваги цим цінностям. У кампейні, який знято в Парижі, Баптиста інтерпретує роботи Кензо й Кансая, включно з футболками, куртками, штанами та аксесуарами з анімалістичною графікою, японським текстом і невеликими акцентами на обличчі. «Я вважаю, що Кензо і Кансай, імовірно, хотіли б запам’ятатися саме так. Обидва присвятили своє життя тому, щоб сповнити світ радістю», — говорить він.

Kemzo x Kansai Yamamoto

Kemzo x Kansai Yamamoto

Kemzo x Kansai Yamamoto

Kemzo x Kansai Yamamoto

Kenzo · капсульная коллекция ·

Ще в розділі Бренд

Популярне