RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Дрейк представив новий лейбл спільно з Nike

04 січня 2021

Канадський репер Дрейк, який співпрацював із Jordan з 2013 року, вивів свої відносини з Nike на новий рівень, випустивши новий дочірній лейбл під назвою Nocta.

Drake Nike Nocta

Nocta отримав свою назву на честь так званого «nocturnal creative process» («нічного творчого процесу») Дрейка і став безпрецедентним партнерством для Nike. Гігант спортивного одягу подарував Дрейкові, який не належить до елітних спортсменів, з якими найчастіше співпрацює Nike, щось схоже на бренд MJ Jordan: його власний лейбл з ім’ям та іншими почестями. «Мені завжди здавалося, що Nike має можливість прийняти артиста так само, як і спортсменів, — написав він про колекцію на вебсайті Nike. — Я думав про те, яким це було б шаленством і що для артиста означало б мати флагманську угоду з Nike».

Упродовж усієї своєї кар’єри Дрейк був майже маніакально відданий Nike. «Я дуже довго чекав на цю можливість», — пише Дрейк. Натхненням для першої колекції Nocta слугував особистий стиль музиканта: куртки, костюми з Nike Tech Fleece, рукавички, шапки. «Nocta створений для людей, що постійно рухаються. Людей, яким потрібен функціональний, зручний одяг, який можна адаптувати від одного випадку до іншого, — розповідає Дрейк. — Він для тих, хто постійно намагається досягти своїх цілей і не бере до уваги ярликів».

Drake Nike Nocta

Nike вибірково підходить до партнерських відносин з артистами. У Тревіса Скотта регулярно виходять свої колаборації з брендом, також Nike випускає мерч для Кендріка Ламара, але в останні роки воліє працювати з дизайнерами, а не артистами.

Drake Nike Nocta

спорт · Nike ·

Ще в розділі Бренд

Популярне