RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Pantone представив головний колір 2022 року

09 грудня 2021

Інститут кольору Pantone вибрав головний колір 2022 року — ним став новий синій відтінок з фіолетово-червоним підтоном, який дістав назву Very Peri. Вперше в історії компанії представники Pantone створили абсолютно новий відтінок замість вибрати колір року з наявної палітри. Команда поєднала сталість синього з динамічністю й життєрадісністю червоного, унаслідок чого новий відтінок виявився безтурботним і наснажливим водночас. Експерти вважають, що Very Peri символізує креативність, рух уперед і майбутнє в новому світлі.

PANTONE 17-3938 Very Peri

«Колір року за версією Pantone віддзеркалює те, що відбувається в нашій глобальній культурі, а цей колір допоможе відповісти на запитання, що постали в людей», — сказала Лорі Прессман, віцепрезидентка Інституту кольору Pantone. «Створення нового кольору, вперше в історії нашої освітньої колірної програми PANTONE „Колір року“, уособлює глобальні інновації та перетворення, що нині тривають. Оскільки суспільство й далі сприймає колір як важливу форму спілкування й спосіб вираження та впливу на ідеї й емоції, складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим підтоном акцентує на величезних можливостях, які відкриваються перед нами».

PANTONE 17-3938 Very Peri

Институт цвета Pantone · Pantone · цвет сезона ·

Ще в розділі Тенденції

Популярне