Вдягнутися як: Анна Вінтур, головний редактор американського Vogue

03 листопада 2017

Сьогодні головному редактору Vogue US Анні Вінтур виповнюється 68 років. Анна очолює «біблію моди» з 1988 року і вважається однією з найвпливовіших персон в світі моди. До речі, про своє бажання очолити журнал молода Вінтур заявила на першій же співбесіді з Грейс Мірабеллою (головним редактором Vogue з 1971 по 1988 роки).

Так і сталося через кілька років. А на свою першу обкладинку для Vogue (листопад 1988 року) Анна поставила ізраїльську модель Мікаелу Берку, яку зняв фотограф Пітер Ліндберг. На Мікаелі був жакет з кутюрної колекції Christian Lacroix і прості джинси Guess. Порушувати правила і розбивати усталені канони стало особистим стилем Анни Вінтур. А ось з власним гардеробом Вінтур і прототип героїні Меріл Стріп у фільмі «Диявол носить Prada» обходиться більш ніж акуратно і стримано.

Так, приміром, якщо придивитися, то на багатьох фото видно, що Анна носить одні й ті ж босоніжки довгі роки. Кілька бежевих шкіряних стрічок і тонкий, не надто високий каблук - модель називається AW, її для Вінтур створив ще в 1994 році Маноло Бланік. Звичайно, однаковими вони видаються тільки на перший погляд. За більш ніж двадцять років співпраці Бланік підібрав кілька ідеальних для ноги Вінтур колодок і використовує різні відтінки шкіри кольору nude, які їй підходять. «Ми завжди обговорюємо матеріали і регулюємо висоту каблука, узгоджуємо з нею, повинні ремінці стати трохи ширшими чи залишитися такими ж. У підсумку все вирішує Анна», - розповідає Бланік.

Скласти гардероб в дусі головного редактора американського Vogue зовсім неважко. Найчастіше Анна вдягає сукні з флористичним принтами, довгі чи силуету new look. Вузькі пальта і чоботи з м'якою халявою - ще одна її візитівка. З прикрас вона віддає перевагу кольє з великими каменями і класичним моделям годинників. І звичайно, її образ неможливо уявити без сонцезахисних окулярів Chanel.

Alexander McQueen
Aquazzura
Céline
EQUIPMENT
Loulou de la Falaise
Loulou de la Falaise
REDValentino
Valentino
Aquazzura
Bottega Veneta
Burberry
Gucci
Larsson & Jennings
Alexander McQueen
Larkspur & Hawk
Missoni
Sam Edelman
TOM FORD

Читайте також:  

Одеться как: Джованна Энгельберт, старший редактор отдела моды Vogue Japan

Одеться как: Александра Шульман, бывший главный редактор Vogue UK​

Анна Вінтур · Vogue ·

Ще в розділі Персона

Популярне